Home > Produkty > Dragon NaturallySpeaking > Osobní a domácí > Preferred


  Edice Preferred

Přehled

Klíčové funkce

Systémové požadavky

Podpora

Informační zdroje

Srovnání produktů

Jazykové verze

Ocenění

Recenze

Podrobnější informace

  Přehled

Dragon NaturallySpeaking 8 Preferred je nejpřesnějším software pro rozpoznávání mluvy, který kdy Nuance vytvořila - dosahuje až 99% přesnosti. Žádný jiný program nepřínáší takový výkon, přesnost a snadnost použití - z Dragonu to dělá ideální produkt pro počítačové nadšence a uživatele v malých domácích kancelářích. Hovořte ke svému počítači a vaše slova se okamžitě a přesně zobrazí v prakticky všech windowsovských aplikacích včetně Microsoft® Word a Excel® či Corel® WordPerfect®. Poslechněte si příchozí zprávy či požadované dokumenty čtené nahlas. Procházejte webové stránky hlasovými povely. Používejte při diktování zkratky, které vám umožní vkládat celé bloky textu nebo bitmapy, jako např. jmén, titul či podpis - to vše jediným hlasovým povelem. Diktovat můžete přímo do PC nebo firmou Nuance doporučeného přenosného digitálního rekordéru. Součástí dodávky je mikrofon se sníženou hladinou šumu. Nyní přichází čas využít sílu produktu Dragon NaturallySpeaking 8 Preferred a navždy vylepšit způsob vaší práce s PC.

  Klíčové výhody

Pokud používáte Dragon NaturallySpeaking 8 Preferred, změní to způsob vašeho uvažování o PC. Budete rychlejší a s PC budete mít více zábavy při vytváření dopisů, zpráv nebo e-mailů tím, že jen mluvíte. Jen mluvíte a můžete surfovat po webu, otevírat a zavírat aplikace a dokonce mít pod kontrolou vaši myš a celou pracovní plochu!

Spolupracuje se všemi vašimi oblíbenými aplikacemi
Diktujte, editujte a kontrolujte aplikace jen pomocí hlasu. Pracuje mimo jiné s programy Microsoft® Word, Microsoft® Outlook® Express, Microsoft® Excel®, Microsoft® Internet Explorer®, America Online® a Corel® WordPerfect®.

Rychlejší než psaní
Většina lidí mluví rychleji než 160 slov za minutu, ale píše méně než 40 slov za minutu. To znamená, že při používání programu Dragon NaturallySpeaking můžete vytvářet dopisy a e-maily přibližně 3x rychleji.

Přesnější než kdykoliv předtím
S 25% nárůstem přesnosti je Dragon NaturallySpeaking® 8 přesný až na 99%, což je často ještě přesnější, než psaní na klávesnici. Dragon NaturallySpeaking nikdy neudělá chybu v pravopisu a čím více ho používáte, tím je chytřejší.

Snadno se používá
Jednoduše stačí program nainstalovat z CD a během několika minut již můžete diktovat dopisy, e-maily nebo surfovat na internetu jen pomocí vašeho hlasu. Součástí dodávky je i mikrofon se sníženou hladinou šumu.

Mobilní
Buďte produktivní, i když jste stále na cestách! Stačí naimportovat nahrávky z Nuancí certifikovaného přenosného zařízení a program automaticky nahrávku převede na psaný text.