Home > Produkty > Dragon NaturallySpeaking > Obchodní a profesionální > Professional


  Edice Professional

Přehled

Klíčové funkce

Systémové požadavky

Podpora

Informační zdroje

Srovnání produktů

Jazykové verze

Ocenění

Recenze

Podrobnější informace

  Přehled

Dragon NaturallySpeaking 8 Professional ušetří vám i vaší organizaci peníze, protože umožní úplně všem vytvářet dokumenty až 4x rychleji než při psaní a zabraňuje také nemocím jako carpal tunnel syndrome (nemoc zápěstních kůstek při vykonávání opakované manuální činnosti, například při psaní na počítači), takže firma získává vyšší bonusy ze zdravotního pojištění a snižuje pracovní náklady. Je to jednoduché: vy i vaši zaměstnanci můžete používat Dragon NaturallySpeaking 8 Professional k vytváření dokumentů a e-mailů, psaní zpráv a vyplňování formulářů, aniž byste museli používat klávesnici. Dragon NaturallySpeaking 8 Professional je plně integrován do kancelářského balíku Microsoft Office, takže ho můžete využít v aplikacích Word, Excel, Outlook i PowerPoint. Ve skutečnosti s ním můžete pracovat v prakticky jakékoliv aplikaci pod Windows.

Diktovat můžete přímo do PC nebo být produktivní i na cestách a diktovat do Nuancí certifikovaného nahrávacího přenosného zařízení, jakým je například digitální rekordér, Pocket PC nebo Palm Tungsten. Pak je již snadné po propojení použít Dragon na automatické převedení vaší mluvy na text. Pokud je vaše společnost připravena dramaticky zvýšit výkonnost a snížit náklady, zvažte zakoupení tohoto našeho produktu.

  Klíčové výhody

Dragon NaturallySpeaking® 8 Professional umožní profesionálním uživatelům PC vytvářet a upravovat dokumenty a e-maily, vyplňovat formuláře a vůbec pracovat jen tím, že hovoří. Mluvte se svým počítačem a vaše slova se ihned a správně objeví v téměř jakékoliv PC aplikaci včetně Microsoft® Office® Suite, Corel® WordPerfect®, nebo Lotus® Notes®.

Přesnější než kdykoliv předtím
S 25% nárůstem přesnosti je Dragon NaturallySpeaking® 8 přesný až na 99%, což je často ještě přesnější, než psaní na klávesnici.

Rychlejší než psaní
Většina lidí mluví rychleji než 160 slov za minutu, ale píše méně než 40 slov za minutu. To znamená, že při používání programu Dragon NaturallySpeaking 8 Professional můžete vytvářet dopisy a e-maily přibližně 3x rychleji. Výsledkem je vyšší produktivita práce, menší závislost na pomocných pracovnících a nižší náklady.

Bezpečnější než psaní
Dragon NaturallySpeaking 8 Professional umožní chránit zaměstnance ve vaší společnosti proti nemocem jako je carpal tunnel syndrome (nemoc zápěstních kůstek při vykonávání opakované manuální činnosti, například při psaní na počítači). Navíc je program optimalizován i pro tělesně handicapované, kteří mohou odvádět pomocí tohoto produktu plnohodnotnou práci.

Snadno se používá
Jednoduše stačí program nainstalovat z CD a během několika minut již můžete diktovat dopisy, e-maily nebo surfovat na internetu jen pomocí vašeho hlasu. Součástí dodávky je i mikrofon se sníženou hladinou šumu.

Připraven pro použití v síti
Instalujte a řiďte Dragon NaturallySpeaking 8 Professional z jednoho místa v síti. Dokonce máte možnost přístupu k vašemu profilu, který Dragon NaturallySpeaking 8 vytvořil, z jakéhokoliv PC v místní síti vaší organizace.

Mobilní
Buďte produktivní, i když jste stále na cestách! Stačí naimportovat nahrávky z Nuancí certifikovaného přenosného zařízení a program automaticky nahrávku převede na psaný text.