Home > Produkty > Dragon NaturallySpeaking > Osobní a domácí > Standard


  Edice Standard

Přehled

Klíčové funkce

Systémové požadavky

Podpora

Informační zdroje

Srovnání produktů

Jazykové verze

Ocenění

Recenze

Podrobnější informace

  Přehled

Dragon NaturallySpeaking Preferred 8 je nejpřesnějším software pro rozpoznávání mluvy, který kdy Nuance vytvořila - dosahuje až 99% přesnosti. Žádný jiný program nepřínáší takový výkon, přesnost a snadnost použití - z Dragonu to dělá ideální produkt pro každého člena rodiny. Již žádné zbytečné ťukání do klávesnice - s Dragonem zažijete zábavu a lehkost použití vlastního hlasu k převodu mluvy na text rychlostí až 160 slov za minutu. Vytvářejte e-maily, posílejte zprávy a surfujte po internetu - jednoduše tím, že mluvíte.

  Klíčové výhody

Dragon NaturallySpeaking 8 Standard se snadno ovládá a dává vám vše, co potřebujete do začátku. Součástí dodávky je mikrofon s technologií snížené hladiny šumu.

Pracuje se všemi vašimi oblíbenými aplikacemi
Diktujte, editujite a ovládejte aplikace pouze hlasem; pracuje s programy jako Microsoft® Word, Microsoft® Internet Explorer®, America Online® a Corel® WordPerfect®.

Rychlejší než psaní
Většina lidí mluví rychleji než 160 slov za minutu, ale píše méně než 40 slov za minutu. To znamená, že při používání programu Dragon NaturallySpeaking můžete vytvářet dopisy a e-maily přibližně 3x rychleji.

Přesnější než kdykoliv předtím
S 25% nárůstem přesnosti je Dragon NaturallySpeaking® 8 přesný až na 99%, což je často ještě přesnější, než psaní na klávesnici. Dragon NaturallySpeaking nikdy neudělá chybu v pravopisu a čím více ho používáte, tím je chytřejší.

Snadno se používá
Jednoduše stačí program nainstalovat z CD a během několika minut již můžete diktovat dopisy, e-maily nebo surfovat na internetu jen pomocí vašeho hlasu. Součástí dodávky je i mikrofon se sníženou hladinou šumu.